Головна » Суспільство » Освіта » День відкритий дверей у ГУ ДФС пройшов «по -сімейному»
photo.21609

День відкритий дверей у ГУ ДФС пройшов «по -сімейному»

 

У державних податкових інспекціях Черкаській області вдруге відбувся «Єдиний День відкритих дверей» для дітей працівників фіскальної служби. В гості завітали діти працівників. Більшість з них традиційно приймає активну участь у заходах, що проводить Державна фіскальна служба. Малеча та юнаки, що цього разу прийшли до батьків, створили неформальну атмосферу та розважили і себе, і дорослих. Під час візиту діти всерйоз цікавилися особливостями роботи служби. Тим паче, що в інспекціях знайшли, чим розважити молодше покоління.

Так, в.о начальника ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа особисто зустрівся з дітьми в музеї ДПІ та провів для них екскурсію. Після цього він запросив дітей на «виробничу нараду» до свого кабінету. Отак, на практиці юні відвідувачі дізнались про складність роботи податкового інспектора та про важливість цієї професії для країни.

Творчо-спортивні розваги організували в Уманській ОДПІ. Дітлахам запропонували намалювати поряд з приміщенням інспекції квітку, як символ квітучості, де б на кожній пелюстці були б написані права маленьких громадян країни.

Дітвора з завзяттям взялася до цього завдання: молодші малювали контури квітки, а старші, у свою чергу, записували на пелюстках права дитини: право на сім’ю, захист, навчання, відпочинок, медичну допомогу, інформацію.

У Звенигородській ОДПІ дітям розповіли про тисячолітню історію виникнення податків, класифікацію податків, їх види, права і обов’язки платників податків. Також, начальник інспекції провела юним відвідувачам екскурсію Центром обслуговування платників. Діти побачили роботу своїх батьків, ознайомились з послугами, які надаються під час обслуговування суб’єктів господарювання та громадян. А щоб закріпити враження наприкінці екскурсії дітлахів пригостили солодощами.

В Корсунь-Шевченківській ОДПІ та її відділеннях, а також Кам’янській, Золотоніській, Христинвській та Тальнівській ОДПІ для дітей провели професіографічну екскурсію. Керівники інспекції зустріли дітей в ЦОПах та  розповіли їм про основні завдання, функції та напрямки роботи підрозділів інспекції.

В інспекції Черкаського району приділили увагу не тільки юним гостям, а й тим, хто не зміг приїхати особисто. Так, заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Юрій Кучеренко особисто відвідав та підтримав дитину з особливими потребами в селі Кумейки.

«Діти наших працівників традиційно приймають активну участь в неформальному житті інспекцій, залучаються до наших акцій, свят, конкурсів, флеш-мобів. Завдяки цьому доньки та сини моїх колег знають про роботу своїх батьків набагато більше ніж їх однолітки. Це не може не спонукати до зростання поваги, довіри та підтримки в сім’ях. Тим паче, що наша робота нелегка, потребує відповідальності та відданості справі. Тому ми розглядаємо такі події, як Єдиний День відкритих дверей, як появ корпоративної культури», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

comments powered by HyperComments
126 queries in 0.416 seconds.